Oferty pracy

1.  Operator koparko-ładowarki

Hajnówka , woj. podlaskie

oferta do odwołania

umowa o pracę

pełny etat

pracownik fizyczny

praca w terenie

Wynagrodzenie: miesięczne
Praca zmianowa: Nie

Twój zakres obowiązków

1.  Obsługa koparki i koparko-ładowarki w celu wykonywania prac ziemnych, wykopów i niwelacji
 terenu.
2.  Przestrzeganie przepisów BHP i dbanie o bezpieczeństwo na placu budowy.
3.  Współpraca z innymi pracownikami budowy i kierownictwem w celu efektywnej realizacji zadań.
4.  Zgłaszanie usterek lub awarii sprzętu do odpowiednich osób.

Nasze wymagania

1.   Doświadczenia w obsłudze koparek, w tym koparko-ładowarek aktualne uprawnienia
2.  Umiejętności obsługi sprzętu budowlanego
3.  Znajomości zasad BHP na placu budowy
4.  Gotowość do pracy w terenie i zmianie lokalizacji budów
5.  Umiejętność pracy w zespole
6.  Komunikatywność i chęć nauki nowych umiejętności związanych z pracą na koparce

To oferujemy

1.   Zapewniamy stabilne zatrudnienie
2.  Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny na numer:  85 8733032

od pon.- pt w godz. 7-15

lub na e-mail: biuro@pwik-hajnowka.pl