covid

Koronawirus COVID 19 – KOMUNIKAT !

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Hajnówce uprzejmie informuje, że w trosce o zdrowie naszych Odbiorców usług oraz pracowników, w związku z sytuacją epidemiologiczną, od dnia 05.11.2020 r. do odwołania wprowadza się zmiany w prowadzeniu działalności polegające na:

  • OGRANICZENIE DO NIEZBĘDNEGO MINIMUM OSOBISTYCH WIZYT, ZWIĄZANYCH Z ZAŁATWIANIEM SPRAW w siedzibie Spółki przy ul. Słowackiego 29. Preferujemy kontakt mailowy lub telefoniczny. Szczegółowe dane kontaktowe zamieszczone są poniżej,
  • DOKONYWANIE OPŁAT ZA RACHUNKI ZA POŚREDNICTWEM BANKU, BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ, POCZTY LUB W SKLEPIE FIRMOWYM „AKWEDUKT” przy ul. Białostockiej 112,
  • ODCZYTY PRZEZ INKASENTÓW ZOSTAJĄ WSTRZYMANE – będą wystawiane faktury z odczytem szacunkowym. W związku z powyższym aby uniknąć rozbieżności w odczytach wodomierzy zwracamy się z prośbą o podawanie odczytów drogą telefoniczną do Działu Obsługi Klienta i Rozliczeń Wody, poprzez stronę internetową Spółki lub e-mail.

– OKRESOWA WYMIANA WODOMIERZY ZOSTAJE WSTRZYMANA.

ZALECAMY KONTAKT TELEFONICZNY, FAX, LISTOWNY, POPRZEZ POCZTĘ ELEKTRONICZNĄ LUB FORMULARZ NA NASZEJ FIRMOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

Za powstałe niedogodności serdecznie przepraszamy. Pragniemy również poinformować, że powyższa sytuacja nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

DANE KONTAKTOWE

TELEFONY:

Sekretariat :
tel. 85 8733032, 85 3070366
fax. 85 8733034

wew. 31 – Fax
wew. 32 – Dyspozytornia
wew. 34 – Rozliczenia wody i ścieków
wew. 35 – Produkcja wody i sieci
wew. 36 – Główny księgowy
wew. 37 – Kadry
wew. 38 – Księgowość i kasa
wew. 39 – Oczyszczalnia i transport
wew. 41 – Automatyk
wew. 42 – Warunki i uzgodnienia techniczne

POCZTA ELEKTRONICZNA adres e-mail: biuro@pwik-hajnowka.pl
STRONA INTERNETOWA www.pwik-hajnowka.pl
formularz na stronie internetowej w zakładce KONTAKT

ADRES listownie na adres:
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Słowackiego 29, 17-200 Hajnówka

Comments are closed.