Ostatnia aktualizacja strony: 31 marca 2019

PWiK Hajnówka - Zgoda na wystawianie faktur elektronicznych
  Aktualnie jesteś  > Aktualności  > Ogłoszenia i komunikaty
 
 
Nawigacja
 >  Modernizacje
 >  Terminy płukania sieci
 >  Ogłoszenia i komunikaty
 
 
 
 
 
 
    Aktualności                                                            
 
 
 

dodano 08,.05.2018

Zgoda na wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej
 

Drodzy Odbiorcy

Proponujemy Państwu elektroniczny sposób rozliczeń, polegający na wystawianiu i przesyłaniu przez PWiK Sp. z o.o. w Hajnówce faktur w formie elektronicznej.

 Dzięki tej usłudze, będziecie Państwo mogli otrzymywać fakturę m.in. za dostawę wody i odprowadzanie ścieków w formie elektronicznej. Faktura taka zawiera dokładnie te same dane, co faktura papierowa i byłaby wysyłana na wskazany przez Państwa adres e-mail. Jest ona pełnoprawnym dokumentem finansowym, który spełnia wymogi przepisów podatkowych w Polsce.

Otrzymywanie elektronicznej faktury wymaga jedynie wyrażenia zgody i podania adresu e-mail. Formularz zgody na wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej dostępny jest na naszej stronie internetowej, a także w biurze Spółki. Po wypełnieniu druku zgody należy przekazać go w jednej z wybranych form: osobiście w siedzibie Spółki przy ulicy Słowackiego 29, pocztą na adres ul. Słowackiego 29 w Hajnówce lub przesłać na adres e-mail: biuro@pwik-hajnowka.pl (skan dokumentu z odrębnym podpisem). Prosimy również o zapoznanie się z Regulaminem wystawiania i przesyłania faktur w formie elektronicznej przez PWiK Sp.  z o.o. w Hajnówce, który dostępny jest na stronie Spółki.

Elektroniczna faktura to nie tylko wygoda, lecz także ochrona środowiska.

Zachęcamy do skorzystania z usługi.

 

 

 

 
 
 
 

 

 
  Copyright © 2004-2015
   Wszelkie prawa zastrzeżone
  Przedsiębiorstwo Wodociągów i  Kanalizacji Spółka z o.o w Hajnówce. O Firmie  I Dla Klienta  I Aktualności  I Przetargi  I Fundusze Unijne  I Sklep Akwedukt  I Kontakt