Ostatnia aktualizacja strony: 25 maja 2018

PWiK Hajnówka - ISO
  Aktualnie jesteś  > Aktualności  > Ogłoszenia i komunikaty
 
 
Nawigacja
 >  Modernizacje
 >  Terminy płukania sieci
 >  Ogłoszenia i komunikaty
 
 
 
 
 
 
    Aktualności                                                            
 
 
 
dodano 28.10.2015
   W dniu 13 października 2015 r. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Hajnówce pozytywnie przeszło audit zewnętrzny dotyczący Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem.

Oceny dokonali auditorzy firmy SGS Warszawa.
Celem auditu było określenie zgodności systemu zarządzania z kryteriami auditu oraz jego:
- zdolności do zapewnienia, że mające zastosowanie wymagania prawne, regulacyjne i umowne zostały spełnione,
- skuteczności w zapewnieniu, że klient jest w stanie w uzasadniony sposób osiągać określone cele oraz identyfikować, jeśli ma to zastosowanie, obszary do doskonalenia.
Oznacza to, że nasze przedsiębiorstwo z sukcesem wdrożyło system zarządzania jakością i środowiskiem i skutecznie go realizuje.
   Ciągle się doskonalimy, podnosimy jakość naszych usług i staramy się się zapobiegać zanieczyszczeniom środowiska. Przed nami nowe wyzwania i dużo pracy by klient był zadowolony. Planujemy konkretne działania na rzecz realizacji określonych celów dotyczących kwestii jakościowych i środowiskowych.

Certyfikat ważny od 20 grudnia 2014r do 19 grudnia 2017r z zastrzeżeniem uzyskiwania pozytywnych wyników nadzoru. Kolejny audit planowany jest na listopad 2016r.

 

 

 

 
  Copyright © 2004-2015
   Wszelkie prawa zastrzeżone
  Przedsiębiorstwo Wodociągów i  Kanalizacji Spółka z o.o w Hajnówce. O Firmie  I Dla Klienta  I Aktualności  I Przetargi  I Fundusze Unijne  I Sklep Akwedukt  I Kontakt